هاشور ابرو در کرج (عروس خاص)

مرکز تخصصی هاشور ابرو در کرج

اولین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ و میکرو پیگمنتیشن در کرج دارای تاییدیه پزشکی .

طراحی بی نظیر ابرو زیر نظر متخصص و گریمور با سابقه و با مدارک معتبر از کشورهای مختلف

هاشور ابرو , کادر ابرو , سایه ابرو , ترکیب کادر و سایه,مداد ابرو , تاتو ابرو , ترکیب کادر رو هاشور , نقطه چین ابرو ,ماکیازلب , سایه مژه ,سایه ابرو بلوند ,  کادر بلوند, هاشور مژه , تاتو ابرو , سایه ابرو و کادر ابرو , حجم لب , رژ لب دائمی با دستگاه میکروپیگمنتیشن , ایجاد خط چشم و خط لب دائمی

قرینه سازی ابرو ها , پاک کردن تاتو های قدیمی همرنگ با پوست شما و کلی خدمات دیگر

تکنولوژی نوین آرایش دائم را با روش میکروبلیدینگ در کرج را تجربه کنید.

زیبایی صورت و طراحی دقیق ابرو هایتان را با رنگ های بسیار زیبا به روش میکروبلیدینگ بدون هیچ تیغ زدن

برای مشاوره بیشتر میتوانید تماس بگیرید یا به سالن تشریف بیاورید

هاشور ابرو در کرج. ارائه همه نوع خدمات با بهترین و آخرین مدل دستگاه میکروبلیدینگ آمریکایی و دستگاه میکرو پیگمنتیشن اورجینال با استفاده از رنگ های امریکایی و آلمانی و معدنی و بی حسی قوی (بدون درد و خونریزی )

آدرس مرکز تخصصی میکروبلیدینگ و میکرو پیگمنتیشن در کرج :

دسته بندی شده در مشاغل : هاشور ابرو و  آرایش دائم کرج

محله : شهر ، شهرستان : کرج:چهار راه طالقانی

مدیریت: خانم ارمغان خدادادی

برای تماس کافیست یکی از شماره تلفن های زیر را لمس کنید

۰۲۶-۳۴۴۸۴۰۹۲

۰۹۱۹-۵۲۷-۷۷۰۸ —— ۰۹۱۲-۵۶۱-۴۶۱۳

آدرس جدید :کرج – جهانشهر ، میدان سپاه به سمت بلوار جمهوری ، نبش کوچه مینا شکری ، جنب بانک پاسارگاد ، ساختمان پاسارگاد ، طبقه اول ، واحد ۱۰۴

 

برای مشاهده نمونه کار های سر کار خانم سایه بر روی اینجا کلیک کنید

لطفا هنگام مراجعه یا تماس تلفنی یاد آوری کنید که از سایت ابروکار  اطلاعات تماس را برداشته اید .

سورپرایز اول ما به خانم هایی که در مدل هاشور ابرو هایشان شک دارند که کدام مدل را انتخاب کنند تا مناسب چهره شان باشد .

ما پنج مدل هاشو ابرو را در سالن مان در کرج ، بدون تیغ زدن بر روی ابروهای شما به صورت رایگان انجام میدهیم . در صورتی که از هرکدام از مدل هاشور ابرو خوشتون اومد ما اون رو بروی ابروهای شما با میکروپیگمنتیشن کار میکنیم.

اولین مرکز دارنده تاییدیه پزشکی برای فعالیت در حرفه میکروپیگمنتیشن در کرج

کاملا مطمئن و بهداشتی

هاشور ابرو کرج ، هاشور سه بعدی ابرو در کرج ، مرکز هاشور ابرو کرج ، هاشور سه بعدی لامژه در کرج ، خدمات تخصصی ابرو کرج ، همگی در مرکز فوق تخصصی هاشور ابرو

حرفه ای ترین هاشور ابرو ، هاشور سه بعدی ابرو ، سرمه مژه ، برجسته سازی و رژ لب

– حتی برای کسانی که ابروهایشان مو ندارد یا طراحی های قدیمی که قرینه نیست.

بدون درد ، خونریزی و عوارض

سورپرایز دوم : جدید سرکار خانم سایه برای بانوان عزیز در کرج

سبک جدیدتری از هاشور ابرو با تکنیک نوین و فوق العاده طبیعی تر از هاشورهای قبلی

شبیه تر به موی ابرو، اما زیباتر و کم هزینه تر از کاشت ابرو

با بهترین و ثابت ترین رنگهای آمریکایی با سبکی اروپایی زیر نظر مدرس مجرب

هدف ما بازگرداندن زیبایی چهره با حالتی ۱۰۰% طبیعی

تخصصی ترین هاشورها در در سالن ما در کرج انجام خواهید دارد.

هاشور ابرو در کرج

 

کاربردهای میکروپیگمنتیشن در حوزه آرایش و زیبایی

مدل و اندازه و قرینه بودن لبها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی صورت دارد.نا متعادل بودن لب بالا و پایین و یا سفیدی بیش از حد لبها و یا حتی بر عکس تیرگی لبها تاثیر منفی در زیبایی صورت دارد.

یکی از کاربرد های میکروپیگمنتیشن آرایش لب است.از قدیم تاتو خط لب را داشته ایم اما میکروپیگمنتیشن لب ها سبکی لایت تر و طبیعی تر از آرایش دائم رژلب و یا خط لب را برای ما به ارمغان آورده .

در تاتو خط لب و رژلب (میکروپیگمنتیشن) تنوع رنگها بسیار زیاد تر شده و بیشتر هدف اصلاح ظاهر لب ها به گونه ای طبیعی است.

از میکروپیگمنتیشن در حوزه آرایش چه استفاده‌هایی می‌شود؟

هاشور ابرو آرایش دائم صورت در کرج. بهبود ظاهر پلک‌ ها، اضافه کردن یا جایگزین کردن ابروها، بهبود خط لب، خط چشم دائمی، تقویت مژه برای مژه‌های کم پشت، قرینه‌سازی ابروها، لک‌های ماه گرفتگی، ناهنجاری‌های مویرگی خوش‌خیم ، مخفی کردن قسمت‌ های بی‌ مو در بیماران دارای جای زخم روی فرق سر، بازسازی هاله سینه و آرایش چشم برای افرادی که به مواد آرایشی آلرژی دارند از مواردی است که می‌توان از میکروپیگمنتیشن کمک گرفت.

در حوزه آرایش دائم برای موارد زیر می‌توان از این روش استفاده کرد:

• طراحی و قرینه‌سازی ابرو با تکنیک‌های مختلف به عنوان مثال هاشور ابرو، سایه ابرو و. . .

• خط چشم دائم پلک بالا یا خط مژه دائم پلک بالا، خط چشم پلک پایین، سایه چشم پلک بالا و پایین که در اصطلاح عموم به آن هاشور خط چشم یا هاشور مژه هم گفته می‌شود.

• میکروپیگمنتیشن رژلب و خط لب یا دراصطلاح هاشور رژلب جهت قرینه‌سازی لب یا حجیم‌سازی لب. گاهی از آن برای از بین بردن سفیدی بیش از حد لب‌ها هم استفاده می‌شود. با این روش می‌توان سیاهی دور لب‌های افراد را نیز از بین برد.

•  خدمات تخصصی میکروپیگمنتیشن در کرج

جای بخیه ، از بین بردن لک‌ها یا اسکارهای پوستی است. در واقع با این روش می‌توانیم دقیقا رنگ پوست مدل را ساخته و در قسمت‌هایی از پوست که از نظر رنگ ناهمگون است کار کنیم . به عنوان مثال برای از بین بردن ماه گرفتگی .

 

• رنگ مورد استفاده در میکروپیگمنتیشن

متاسفانه تصور عموم بر این است که رنگهای میکروپیگمنتیشن گیاهی است و چون گیاهی است حتما خوبه  . ولی این درست نیست و این رنگ ها معدنی (اکسید آهن ) می باشد رنگ های گیاهی در پوست باعث بیماری میشوند (رنگ های تاتو های قبلی نیز در برخی موارد حاوی مواد سمی بودند) و ماندگاری رنگها با توجه به جنس پوست افراد، شرایط زندگی، شرایط آب و هوایی و نحوه زندگی افراد متفاوت است و نمی توان زمان دقیقی را برای ماندگاری رنگ ها مشخص کرد و معمولا افراد با پوست های خشک ماندگاری رنگ بالاتری نسبت به اشخاص با پوست چرب دارند.

 

متخصص هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن در کرج - مرکز میکروپیگمنتیشن کرج
میکروپیگمنتیشن کرج

 

 

هاشور ابرو در کرج – تاتو ابرو در کرج -ابرو کار خوب در کرج

مرکز تخصصی هاشور ابرو در کرج,بهترین آرایشگاه هاشور ابرو در کرج - فیلم هاشور ابرو -عکس هاشور ابرو
مرکز تخصصی هاشور ابرو در کرج,بهترین آرایشگاه هاشور ابرو در کرج

چند سوال و جواب در مورد هاشور ابرو میکروپیگمنتیشن

 

هاشور ابرو دائمی در کرج

درباره دایمی بودن هاشور ابرو سوال میشود . انگونه که ما واژه دائمی را معنی میکنیم میشگفت نه دائمی دائمی نیست .  حدوده دو الی ۴ سال  میشه گفت این رنگدانه ها در پوست میمانند . ولی در این مدت به مرور در پوست پخش میشوند و از بین میروند .

 

هاشور ابرو از نظر پزشکی

با توجه به اینکه رنگ های استفاده شده در هاشور ابرو معدنی و اکسیده میباشند و برای پوست بی ضرر میباشند از نظر پزشکی مورد تایید است چه بسا اکثر پزشکان پوست مو خودشان در مطب شان این کاربرد هایی که میکروپیگمنتیشن در در پزشکی را دارد خودشان هم انجام میدهند .

چه بسا به آموزش دیده ها  هم تاییدیه پزشکی هم می دهند.

 

هاشور ابرو افراد دیابتی

هاشور ابرو برای افراد دیابتی خوب نیست چون زخمی که ایجاد میشود باید ترمیم شود و چون در افراد دیابتی زخم دیرتر خوب میشود برای این گونه افراد مشکل ایجاد میکند . برای اینگونه افراد زیر نظر پزشک باشه بهتره . اگر شما هم دیابتی هستید قبل از مراجعه به مرکز هاشور ابرو در کرج با پزشک تان مشوت نمایید .

 

هاشور ابرو در روز های اول

هاشور ابرو در روزهای اول به چهت اینکه تازه رنگدانه ها در پوست کاشته شده است . یک مقدار پرنگ میباشند ولی به مرور  بعد از گذشت یک هفته الی دو هفته به حال اصلی خود بر میگردد در این صورت است که مرحله دوم هاشور ابرو باید انجام شود یا به اصطلاح مرحله ترمیم هاشور ابرو . یعنی بعد از گذشت یک ماه باید ترمیم انجام شود . برای انجام هاشور ابرو تخصصی و حرفه یا بدون خونریزی در کرج تماس بگیرید.

 

 حکم شرعی هاشور ابرو – هاشور ابرو از نظر مراجع تقلید

اشکال شرعی تاتو آیت الله مکارم شیرازی
سوال؛ خالکوبی چه حکمی دارد و آیا برای غسل و وضو اشکالی ایجاد می کند؟
پاسخ؛ هرگاه ضرر خاصی برای بدن نداشته باشد و تصاویر آن موجب فساد اخلاق نباشد، جایز است و در هر حال برای وضو و غسل اشکالی ایجاد نمی کند.
سوال: آیا خالکوبی در اسلام حرام است؟ چرا؟
پاسخ:حرام نیست، مگر عکس های خالکوبی شده مستهجن باشد یا اسامی مقدس که در حالت وضو نداشتن یا جنابت مایه اشکال شود.
سوال: در آرایشگاه های زنانه خط ابرو را ترمیم می کنند. این حکم چیست؟ آیا برای وضو و غسل اشکالی ندارد؟
پاسخ: اگر منظور از ترمیم، کاشتن موست و آب به پوست بدن برای وضو و غسل می رسد، اشکالی ندارد و اگر منظور خالکوبی با رنگ است که زیر پوست قرار می گیرد آن هم اشکالی ندارد.
سوال: این روزها برخی از بانوان نسبت به ابرو یا دور لب، تاتو انجام می دهند مانند پررنگ کردن دور ابرو و لب با خالکوبی که زینت تلقی می شود و پوشاندن آن نیز مقدور نیست. لطفا بفرمایید این عمل مشمول آیه شریفه «وَ لایُبدینَ زینَتهنَّ» است یا نه؟ نگه به صورت چنین زنانی چه حکمی دارد؟
پاسخ: آیه «و لا یُبدینَ زینَتَهُنَّ» با توجه به جمله «الّاما ظَهَرَ مِنها» زینت های موجود در صورت و دست ها تا مچ را شامل نمی شود ولی اگر این زنیت تند و زننده باشد و منشاء مفاسدی شود،جایز نیست.

http://qudsonline .ir/detail/News/115429

 

 

آرایشگاه خوب برای هاشور ابرو در کرج , هاشور کار ابرو در کرج,میکروپیگمنتیشن ابرو در کرج , سالن زیبایی سالن آرایش , متخصص ابرو در کرج – ابرو برداشتن و اصلاح و متقارن سازی , بهترین هاشور کار کرج – آرایشگاه متخصص ابرو در کرج – هاشور زدن ابرو و ابرو کار